Usługi

Jak możemy Ci pomóc?

ProjektOpowiedz nam,  w jakim kształcie i kolorach widzisz swój ogród, a my naniesiemy  Twoje pomysły na papier. Możesz też zdać się całkowicie na nas i wtedy my przedstawimy Ci naszą koncepcję. 
Na podstawie naszego projektu,będziesz mógł stopniowo tworzyć ogród.
Oświetlenie

Zadbaj o odpowiednie oświelenie wokół domu; podjazd do garażu, dojście do szopy czy  domku ogrodnika, naprawdę warto o tym pomysleć, bo bezpieczeństwo Twojej rodziny jest najważniejsze.

Chciałbyś cieszyć się swoim ogrodem również po zmroku? Dobierzemy  i wykonamy odpowiednie oświetlenie rabat i drzew, które sprawi, że Twój ogród stanie się  magiczny nocą.


Marzysz o ozdobach świątecznych przed domem i  przeraża Cię wizja rozłożonych przedłużaczy?Rozwiążemy ten problem i w kolejne święta będziesz mógł się cieszyć widokiem migoczących światełek.

Pielęgnacja ogrodówNie ma ogrodów bezobsługowych, ale postaramy się sprawić,  że poczujesz,  jakby właśnie Twój ogród takim się stał. W zależności od potrzeb mamy w swojej ofercie różne opcje pielęgnacji;
  • Jednorazowa wizyta ogrodnika np.; pielenie rabat
  • Ogrodnik na czas Twojego urlopu; Ty jedziesz na urlop, a nam zostawiasz ogród, o który dbamy, abyś po powrocie miał czas na rozpakowanie  i nie musiał w jednej chwili wymieniać walizki na kosiarkę.
  • Obsadzanie donic –  Możesz  przynieść do nas puste donice i pojemniki ,a my wypełnimy je roślinami.
Oświetlenie balkonów i tarasów Chcesz mieć światło na balkonie, czy tarasie? Zadzwoń do nas,a my zrealizujemy Twój pomysł.
Cięcia drzew i krzewówNasz ogrodnik przyjdzie do Twojego ogrodu i zastosuje odpowiednie cięcia roślin; wiosenne, formujące lub ograniczające wzrost drzew i krzewów. Cięcie, to  niezbędna czynność aby utrzymać ogród w ryzach.
Oferta Premium
Jeśli nie masz czasu na niezbędne czynności związane z pielęgnacją ogrodu, a zależy Ci na jego nienagannym wyglądzie, to nasza oferta Premium jest właśnie dla Ciebie.
Oferta Premium, to kompleksowa pielęgnacja ogrodu od wczesnej wiosny do późnej jesieni. 
Oferta dla FirmSkontaktuj się z nami, a my stworzymy zieloną przestrzeń wTwojej firmie,  która z pewnością pozytywnie wpłynie na przebywające w jej otoczeniu osóby,oraz poprawi wizerunek firmy.

Zapoznaj się z naszymi realizacjami